Kdo jsme?

Internetová komunita I love Jižní Morava, spustila začátkem října 2016 první fázi zcela nového internetového portálu www.ilovejiznimorava.cz , který umožňuje všem přátelům, milovníkům z řad turistů, ale i na jižní Moravě žijícím, milovníkům jižní Moravy z řad místnch pořadatelů společenských akcí, podnikatelů, prezentovat veškeré pozvánky, zprávy o aktuálním dění, ale i fotogalerie ze zajímavých míst na Facebooku I love Jižní Morava, Víno, Miluju kroje, ale i těm, kteří jižní Moravu milují, zajímají se o ni, navštěvují ji, možnost:
a) získat informace o událostech na jižní Moravě;
b) samostatně a zdarma informovat o událostech, akcích na jižní Moravě, sdělovat novinky z jižní Moravy formou zpráv, pozvánek na připravované akce a také možnost tvorby fotogalerií, bez jakéhokoli omezení počtu fotografií či velikosti dat. Všechny tyto události vkládané samotnými návštěvníky na portál www.ilovejiznimorava.cz jsou automaticky propojovány s mapou. Každý návštěvník, který vloží svůj originální obsah, tak pomáhá spoluvytvářet nejen obrazovou encyklopedii jižní Moravy. Naší snahou je, i do budoucna, dát možnost těm, kteří se o jižní Moravu zajímají, informace na portálu získat, ale také je všem sdělit.
Portál má obrovskou výhodu v tom, že si dává jako prvotní cíl, informovat 82 tisícovou komunitu I love Jižní Morava, kam patří skuteční milovníci jižní Moravy.
Další předností je skutečnost, že všichni, kteří budou chtít cokoli sdělit veřejnosti, mohou informaci prostým úkonem vložit na portál a to vše zdarma bez komplikované registrace.
Portál již dnes je ve vyhledavačích na předních místech a naší snahou bude, vhodnými formami inzerce jej propagovat u široké veřejnosti.
Samostatnou kapitolou jsou Fotogalerie, kde by měly být ty nejkrásnější fotografie z jižní Moravy, o jižní Moravě, o lidech, kteří zde žijí. Cílem je propojit Facebookové profily I love Jižní Morava, Víno a Miluju kroje s portálem a ty autory, kteří vytvoří fotogalerii, budeme maximálně propagovat na Facebooku.
Spouštíme portál, jehož konečným cílem bude obsáhle a vyčerpávajícím způsobem informovat o dění na jižní Moravě. Nechceme nic, čeho je již příliš. Nabízíme možnost všem, kteří mají zájem, sdělit informace o dění v obci, různé pozvánky - na hody, vinobraní, setkání rodáků, atd. a to vše doprovodit krásnými fotografiemi, kterých nám posíláte mnoho.
Portál i do budoucna, bude mít diskuzní forum, tipy na výlety, možnost nabídky ubytování, atd., tedy všechno to co po nás mnozí z vás požadují.
Důležité je jedno! Portál si budou moci spravovat návštěvníci sami a to bez omezení! Hlavním úkolem portálu je propagace nejkrásnějšího kraje České republiky - jižní Moravy! Přijďte vyzkoušet i vy. www.ilovejiznimorava.cz