Nejkrásnější krojovaný pár 2018


Hledáme Nejkrásnější krojovaný pár jižní Moravy roku 2018!
 
Příjem fotografií do soutěže o Nejkrásnější pár jižní Moravy byl ukončen.  Do soutěže bylo přijato 49 párů z celé jihovýchodní Moravy. Hlasování započne v souladu s Deníkem.cz a Českým rozhlasem Brno. Fotografie přihlášených párů uvidíte na @I love Jižní Morava a na @Miluju kroje. Sledujte tyto stránky! Zahájení hlasování oznámíme na obou stránkách!
Všem párům v soutěži přejeme úspěch! Je také na vás, zda váš pár, z vaší obce zvítězí! 
 
 
 
Staňte se jím právě vy!
Získejte titul pro vaši obec a váš nádherný kroj!
Vyhrajte titul, ručně malovanou krojovu mašli hejtmana Jihomoravského kraje spolu s věcnými cenami.
Letos poprvé tři vítězná místa!

 
Součástí 3. Setkání přátel jižní Moravy - I love Jižní Morava 2018 bude také volba Nejkrásnějšího krojového páru jižní Moravy 2018, který bude zvolen internetovou komunitou I love Jižní Morava a Miluju kroje .
 
Vítězné první tří páry budou vyhlášeny a dekorovány ručně malovanou krojovou mašlí a získají další ceny v den konání akce 3. SPJM v Břeclavi.
Zájemci z řad zúčastněných krojovaných nám můžou své fotografie posílat do zpráv, případně e-mailem [email protected] . Potřebujeme znát pouze jméno/ přezdívku obou z páru, obec, kam krojový pár patří a kontakt na vás.
Příznivci stránek I love Jižní Morava a Miluju kroje pak svými hlasy na facebooku v určitém termínu vyberou 12 párů . Těchto 12 párů postoupí do finále a o prvních třech místech rozhodnete svými hlasy právě vy!
Fotografie soutěžících finalistů 12 párů budou uveřejněny v celostátním deníku a vítězný pár převezme na Setkání přátel jižní Moravy v Břeclavi z rukou zástupce JMK a představitele I love Jižni Morava ceny pro vítěze.
Soutěžící páry bude v průběhu dne akce fotografovat Petr Omelka Foto
 
 
 
Fotografie, která součástí tohoto článku je fotografie vítězného Nejkrásnějšího krojovaného páru jižní Moravy 2016 , který byl z Kobylí.
Autorem fotky je Roman Teocharis