Obchodní podmínky

Obecné podmínky

Pro všechny tvůrce portálu www.ilovejiznimorava.cz je seriózní jednání nejvyšší prioritou. Stejně velký důraz je kladen i na ochranu osobních údajů, spokojenost uživatelů, příjemné prostředí a mnoho funkcí a možností, které jsou na stránkách přístupné po registraci(i bez registrace pouze s uvedením e-mailu), která je zcela zdarma.

1. Registrace - může být provedena a) přes facebook b) přes formulář uvedený na portále

1.a. - Veškeré údaje získané od uživatelů budou užity výhradně pro vnitřní potřebu portálu a nebudou poskytnuty žádným třetím osobám.

1.b. – Emailové adresy ani jiné osobní údaje nebudou poskytnuty žádné společnosti pro rozesílání nevyžádané pošty, či jiné reklamní nebo obchodní sdělení.

1.c. – Registrací souhlasíte s uveřejnění vaší přezdívky do seznamu uživatelů.

2. Bez registrace

2.a. Přidáním fotogalerie, fotografie, akce, zprávy - platí stejná pravidla jako po provedené registraci; uživatel, který přidá jakoukoli událost, musí uvést svůj e-mail

3. Uživatel, který vloží do fotogalerie fotografie dává souhlas s přidáním vodoznaku www.ilovejiznimorava.cz a dává také souhlas s použitím fotografií na sociálních sítích provozovatele portálu.

 

4. Ostatní

4.1 – Provozovatelé stránek neručí za žádné škody vzniklé používáním portálu nebo při nepřesných informacích o akcích. Nenesou také zodpovědnost za zprávy uveřejněné na stránkách, ani za gramatické či jiné chyby. Dále neručí za škody způsobené kliknutím na jakýkoli odkaz vedoucí na jakoukoli stránku.
4.2 - Provozovatelé stránek si vyhrazují právo nepřidat jakýkoli zprávu, která odporuje obecným pravidlům společenského jednání či těmto podmínkám, smazat ji, smazat nevhodné komentáře, příspěvky v diskusi a uživatelské účty bez písemného upozornění.

4.3 – Žádné údaje vyplněné uživatelem nesmí porušovat zákony ČR, nesmí obsahovat vulgární výrazy, reklamu a výrazy propagující rasismus nebo pornografii.

4.4 - Provozovatelé stránek neručí za porušování autorských práv při přidávání receptů uživateli.

4.5 - Provozovatelé mohou využít veškerý obsah stránek včetně receptů a fotografií k propagaci portálu, zajistit tištěné verze a dále je šířit.


Porušení podmínek může vést k písemnému upozornění, popřípadě až ke zrušení účtu.