O nás

Trocha historie

Vůbec poprvé jste se mohli s komunitou I love Jižní Morava setkat roku 2013, kdy vznikla na Facebooku stejnojmenná stránka, jejíž cílem byla především komunikace s milovníky jižní Moravy. Postupem času počet příznivců rostl, a proto jsme se rozhodli v říjnu roku 2016 spustit také web www.ilovejiznimorava.cz, který se začal ještě více zaměřovat na to nejlepší, co jihomoravský kraj dokáže nabídnout. Naši čtenáři zde mohli navzájem komunikovat, zveřejňovat tipy na zajímavé společenské akce, výlety, služby i podniky. S přibývajícími roky začala ještě rychleji narůstat fanouškovská základna a značka ILJM se stala jednou z nejsilnějších na celé Moravě. Současná podoba webu nabízí nejen zajímavé články a rozhovory, ale také tipy na volné ubytování, příjemné kavárny a vinárny či výlety napříč celou oblastí.

Proč zrovna I love Jižní Morava?

Často se nás ptáte, proč jsme zvolili zrovna tento název, proč je jedna část v anglickém jazyce a proč není celý název v češtině. A proč je ve slově jižní velké písmeno? „Neměl jsem žádný racionální důvod. Chtěl jsem zaujmout, vyvolat diskuzi. Možná by právě bez tohoto nebyla značka natolik zajímavá a úspěšná. Zpětně musím říct, že se záměr zaujmout opravdu vydařil, protože na našich stránkách máme již statisíce věrných fanoušků,“ vysvětluje pro všechny zvědavce zakladatel ILJM Jan Záhora.

Poznejte náš tým

Jan Záhora

zakladatel
janzahora@ilovejiznimorava.cz

Když jsem zakládal tento projekt, mým jediným cílem bylo vytvořit skvělou komunitu, kde se budeme navzájem obohacovat o zajímavé myšlenky a tipy z kraje, který jsem si zamiloval. Jsem hrdý Jihomoravák, a proto cítím touhu propagovat všechno dobré, co u nás nabízíme. Začínali jsme jako malá stránka na Facebooku a po pár letech tu máme jednu z největších komunit na Moravě, možná i v Česku. Mám obrovskou radost, že se nám daří propagovat lokální produkty a služby, podporovat nádhernou kulturu a udržovat tradice.

Tomáš Kucej

obchod a marketing
tomas@ilovejiznimorava.cz

Nabídku začít spolupracovat na tomto projektu jsem dostal od Honzy už roku 2016, kdy byly spuštěné webové stránky. V té době jsem však neměl ještě dostatek zkušeností, studoval jsem a neměl jsem dostatek času projekt rozvíjet. Po pár letech mohu říct, že se mi čekání vyplatilo. Na ILJM mám momentálně na starost marketingové aktivity a vylepšování samotného obsahu od nových rubrik, soutěží, spoluprací až po mediální podporu kulturních a sportovních akcí. Jako bývalý novinář jsem si prosadil také zpravodajskou část, díky které vám můžeme nyní přinášet všechny zajímavosti a tipy i formou článků. Vždy jsem byl hrdý na kraj, kde jsem se narodil a kde jsem prožil nádherné dětství. O to větší radost mám nyní, kdy mohu v rámci I love Jižní Morava poznávat a propagovat to nejlepší, co zde máme.

Podporujeme