V pondělí odvysílala televize Prima premiérové dva díly nového seriálu Pálava natáčeného na jižní Moravě. Příběh pěti kamarádů, kteří si nečekaně prodlouží pobyt na Pálavě, volně navazuje na seriál Vinaři. Lavina kritiky na sebe dlouho nedala čekat, diváci u televize zuřili.

„Pardon, ale toto je strašná blbost. Jediné na co se dá dívat je příroda, ale to si tam raději zajedu, než se kvůli tomu dívat na takový paskvil,“ reagovala na sociálních sítích divačka Petra. K ní se přidali další zklamaní. „Nemám slov, katastrofa,“ napsala k seriálu Ivana.

Kritiku si vysloužilo i údajné mazání negativních komentářů na facebookové stránce seriálu. „Mazání negativních komentářů je ještě trapnější než tenhle ubohý seriál,“ upozornila Petra, kterou podpořilo několik dalších uživatelů.

Pozitivních hodnocení se objevuje zatím málo. „Vypadá to slibně. Perfektní obsazení mladých i už dnes legend. Těším se,“ reagoval jako jeden z mála uživatel Jan, jehož profil však nevypadal zrovna věrohodně. Na Česko Slovenské filmové databázi má televizní novinka aktuálně hodnocení 14 procent.

Jak se líbil nový seriál vám? A jaký film či seriál natáčený na jižní Moravě je váš nejoblíbenější? Napište nám na Facebooku!