Anna Polívková, Bolek Polívka, Monika Absolonová, Václav Vydra, Jana Krausová či Karel Roden. Ti všichni spolu s dalšími hereckými kolegy v následujících dnech pobaví návštěvníky letní scény Divadla Bolka Polívky v Mikulově. Během pěti večerů se zde vystřídají známí herci v pěti nejzdařilejších komediích z repertoáru Divadla Bolka Polívky a jeho spřátelených souborů.

Letní scénu v Mikulově otevřou představením DNA Anna a Bolek Polívkovi v úterý 5. července. Divadelní zpracování generačního střetu otce a dcery je plné gagů, klaunských a divadelních výstupů, efektů, typické improvizace i charakteristického humoru Bolka Polívky, který půvabně osvěžuje jeho dcera Anna.

Středa s Rukojmím bez rizika. Francouzskou komedii s kriminální příchutí si užijí diváci již ve středu 6. července. Amfiteátr pobaví Václav Vydra, Jana Boušková a další z kolektivu zájezdového divadla Agentury Harlekýn.

Následující večer 7. července je na programu Sex pro pokročilé. Kanadská komedie o tom, jak získat návod k oživení dlouholetého manželství, se s úspěchem hraje po celém světě. V hlavních rolích manželského páru, který se pokouší znovu zažehnout jiskru vášně v pětadvacetiletém manželství, excelují Karel Roden a Jana Krausová.

Nestárnoucí komedii Brouk v hlavě do Mikulova 8. července přiveze divadlo Studio DVA divadlo. V rozpustilé frašce o domnělé nevěře v hotelu U Galantní kočičky se představí Filip Blažek, Jitka Schneiderová, Roman Štabrňák a další.

Čtyři herecké a pěvecké duety 9. července na jevišti ve hře Duety s chutí a šarmem vystřihnou Monika Absolonová a Filip Blažek.

Letní scéna Divadla Bolka Polívky není pouze v Mikulově. Od června až do srpna mohou lidé zhlédnout desítky představení na Kraví hoře v Brně a od 12. do 13. července bude letní scéna také na zámku ve Slavkově. Celý program je k dispozici ZDE.