Zastavte se do Vinařství Nosreti na pohárek nebo láhev kvalitního vína. Toto rodinné vinařství leží v překrásném prostředí jižní Moravy ve vinařské obci Zaječí, kde pod modrým nebem a žhnoucím sluncem dozrávají vína prvotřídní kvality a chuti.

Rozsáhlý areál vinného sklepa byl vystavěn v roce 1921. Po německých majitelích přešel v roce 1945 do rukou státu, kdy jej v následujících letech proslavila výroba sektů z produkce Vinium Velké Pavlovice. V roce 2000 značně zdevastovaný areál koupil Jaroslav Nosräti, který navázal na bohatou vinařskou historii tohoto místa a během let z něj vybudoval stylové vinařství.

V rozlehlém areálu nabízí hostům rozmanité možnosti ubytování, relaxace i aktivní zábavy. Okolo vinařství najdete spoustu cyklistických vinařských stezek, které se klikatí okolo řeky Dyje, mezi vinicemi a vinnými sklípky.

Vinařství je obklopeno více než 20 hektary vlastních vinic, kde pěstují hrozny pro vlastní produkci vína. Ty zpracovávají tradičním způsobem v rozsáhlých historických sklepech za použití nejmodernějších technologií. Díky tomu vyrábí poctivá vína, která sklízí ocenění na tuzemských i mezinárodních soutěžích. K dostání jsou v řadách Classic, Exclusive a Frizzante. Zakoupit je můžete na jejich e-shopu nebo osobně v jejich zaječské vinotéce, na prodejním místě v Brně (OC Nosreti), nebo v jedné z jejich partnerských vinoték či restaurací.

Jedinečná atmosféra vinných sklepů, moravské tradice, krásná příroda a lahodná vína jsou jen zlomkem toho, co Vás ve Vinařství Nosreti čeká.

Více o vinařství se dozvíte na www.vinarstvinosreti.cz.