Poslední prázdninový víkend si mohou lidé užít v prostředí brněnského koupaliště Riviéra za padesát korun na celý den. K tomu však získají i koncert Heidi Janků, Pavla Callty nebo vystoupení Michala Nesvadby z Kouzelné školky.

„Před třemi lety investovalo město do oprav Riviéry, která je v jeho majetku, 218 a půl milionu korun. Investice do jednoho z nejhezčích brněnských, a dokonce českých koupališť se nám vrací v ohlasech spokojených návštěvníků. Koupání, slunění a sportování uprostřed krásné přírody se jim snažíme zpříjemnit také tradičními akcemi pro celé rodiny, jako je Rozloučení s prázdninami. Aby si pestrý program – bez toho, že to výrazně zasáhne do jejich rodinného rozpočtu – mohly užít třeba i vícečetné rodiny, snížila společnost STAREZ–SPORT se souhlasem města po dobu konání akce, tedy 28. a 29. srpna, vstupné do areálu,“ informoval 1. náměstek primátorky města Brna Petr Hladík.

Rodiny si tak užijí nejen jednu z posledních prázdninových koupaček, ale i kulturu zdarma. „Program je tak bohatý, že nepochybně zaujme dospělé i děti, které možná i zapomenou, že už je konec prázdnin. Zazpívat a zahrát přijedou Heidi Janků, Pavel Callta, vokální skupina Kru Kru Voices, kapela Golden Delicious i bubeníci z Ritmo Factory. Na bránice nám zaútočí komik Miloš Knor, děti jistě pobaví jejich oblíbený moderátor Michal Nesvadba nebo tanečník Honza Onder a je pro ně připravena i hudební pohádka a kouzelnické představení. Všichni bez rozdílu věku taky určitě ocení vystoupení mažoretek nebo akvabel. A chybět nebude ani skákací hrad,“ dodal závěrem Hladík.