Rovnou tři letní scény nabídnou divákům na jižní Moravě desítky divadelních večerů v přítomnosti známých herců. Pod širým nebem vystoupí například Zlata Adamovská, Petr Nárožný, Simona Stašová, Iva Janžurová, Karel Roden či Bolek Polívka s rodinou. V Brně budou představení od 11. června až do poloviny srpna. V červenci se přidají scény v Mikulově a Slavkově.

Nejvíce divadel pod hvězdnou oblohou se uskuteční v amfiteátru na Kraví hoře v Brně. Loni zde proběhla rekonstrukce, díky které je nyní k dispozici 540 míst i zázemí s občerstvením a toaletami. Letní program nabídne publiku dvě brněnské premiéry. Jana Paulová s Václavem Vydrou uvedou 14. července komedii Nikdy není pozdě a 11. srpna bude v Brně poprvé uvedena komedie Už je tady zas o tom, co všechno by se mohlo stát, kdyby se dnes probudil Adolf Hitler.

Mikulovská scéna bude hostit od 5. do 9. července představení DNA, Příbuzné si nevybíráme, Sex pro pokročilé, Brouk v hlavě a Duety. Na nádvoří Zámku Slavkov se pak uskuteční 12. července Pánská šatna aneb Mušketýři v Mexiku a 13. července Sex pro pokročilé s Janou Krausovou a Karlem Rodenem.

Celý program včetně podrobností o představeních najdete ZDE.