Na osvědčené hity vsadila zpěvačka Ewa Farna při sobotním koncertu ve Vinařství Lahofer nedaleko Znojma v rámci projektu Hudba na vinicích. Své fanoušky potěšila novým hitem Tělo, jež se dostal až do New Yorku, ale i osvědčenými Boky jako skříň či Měls mě vůbec rád.

Farna dala také na přání fanoušků, kteří měli na léto neobvyklé přání, píseň Vánoce na míru. „Lidi už jsou tady asi cinklí, když chtějí Vánoce v létě,“ vtipkovala zpěvačka, která přiznala, že tuto píseň již dlouho nezpívala. Své příznivce však potěšila a návštěvníci koncertu se tak dočkali vánoční atmosféry uprostřed vinic.

Vzpomínka na kamarády

V průběhu večera došlo také na smutnější chvilku. „V letošním roce nás opustilo několik našich kamarádů. Nedávno také František Segrado, se kterým jsem nazpívala píseň k seriálu Vinaři (Víno je grunt, pozn. red.) Ráda bych zavzpomínala, a u té příležitosti zazpívala píseň od Davida Stypky,“ vysvětlila Ewa Farna, která si společně se svým manželem Martinem Chobotem střihla duet Dobré ráno, milá.

Smutný okamžik následně odlehčila. „Jsme tu dnes od toho, abychom se bavili. Písnička je pro nás ale hodně autentická. Například, že jsou v koupelně vlasy, a ne zrovna moje,“ narážela na manželovy dlouhé vlasy. „A taky by mě zajímalo, kdes celou noc byl,“ vtipkovala zpěvačka v návaznosti na text písně. Své vystoupení zakončila hitem Whitney Houston I Will Always Love You.