Bývalá výrobna koření na náměstí v Hustopečích se během posledních let proměnila v místo, které pro svoji polohu i nabídku wellness aktivně vyhledávají rodiny s dětmi i firmy pro své teambuildingy. Pojďte s námi nahlédnout pod střechu penzionu Pod Radnicí.

Zvenku nenápadné prostory nás už při příchodu k recepci překvapují příjemnou a přátelskou atmosférou. Nezdržujeme se dlouho a vyrážíme rovnou k největší atrakci penzionu, velkému krytému bazénu, který je ideální zábavou pro případ špatného počasí i radostí pro rodiny s dětmi. „Jako jediní v Hustopečích nabízíme k ubytování krytý bazén a k tomu vířivku a saunu. Pro návštěvníky je to dobré zpestření pobytu. Ráno vyrazí na výlety, odpoledne se vrátí a pak si místo koukání na televizi mohou jít zaplavat nebo se uvolnit ve vyhřáté sauně,“ vysvětluje nám spolumajitel penzionu Tomáš Skácel.

Hned u bazénu se nachází také konferenční místnost se zázemím. Tu využívají především firmy, které zde pořádají teambuildingy. Právě pro firmy je oblast jižní Moravy atraktivní, jelikož mohou své zaměstnance pozvat na cyklovýlety, výšlapy, návštěvy památek či vinné degustace. Právě návštěva vinných sklepů je nejvíce žádaná, a proto nechybí ani v nabídce námi navštíveného penzionu Pod Radnicí.

Pohoda na balkoně i zábava v herně a vinárně

Z relaxační zóny se přesouváme do ubytovací části a nahlížíme také do několika pokojů. „Zajímavostí je, že má každý pokoj vlastní balkon. V jednom z pokojů se dokonce dochoval z původních prostor také trezor. Kde jinde najdete v koupelně schovaný a ještě k tomu funkční trezor?“ vypráví s úsměvem Tomáš Skácel.

Procházíme i kolem kompletně vybavené kuchyňky, která je hostům plně k dispozici. „Oceňují to hlavně rodiny s dětmi. V dnešní době není stravování v restauracích nic levného, proto tady rodiče připravují čas od času večeře nebo svačiny na výlety,“ vysvětluje spolumajitel penzionu.

V hustopečském penzionu postupně navštěvujeme vybavenou hernu pro děti i dospělé a nahlížíme do prostor vinného baru, který je otevřen od čtvrtka do neděle, popřípadě dle domluvy. Naší poslední zastávkou před odjezdem je místnost zejména v posledních letech velmi žádaná, úschovna kol.

Ať už se chystáte do Hustopečí z jakéhokoliv důvodu, pobyt v penzionu Pod Radnicí rozhodně doporučujeme! Nabídku penzionu najdete na www.penzionpodradnici.cz.