Čechomor ve vinařství Zlomek & Vávra, Lucie Bílá ve vinařství Sonberk, David Koller ve vinařství Lahofer, Queenie ve vinařství Château Valtice a mnohem víc. Hudba na vinicích letos již počtvrté propojuje koncerty top kapel, špičková vína a malebné prostředí vinic.

Unikátní projekt si získal oblibu nejen stran veřejnosti, ale i předních českých a slovenských muzikantů. Principem je vytvořit „klubovou“ atmosféru pod širým nebem se skleničkou vína z vinic okolo vás. Jde o osobní zážitek na úrovni kapela – vinařství – návštěvník. Žádná masová akce, přesto velká jména naší hudební scény. David Koller, Tomáš Klus, Čechomor, Queenie, Horkýže Slíže, Mig 21, Pokáč, Jelen, Monkey Business, ale i Lucie Bílá, Vašo Patejdl, Škwor nebo Wohnout.

Rozmanitý hudebně vinný zážitek si bude možné vychutnat během celého léta až do konce září ve čtyřech oceňovaných moravských vinařstvích: v mikulovské podoblasti v Sonberku u Popic a také v Château Valtice, ve znojemské podoblasti ve vinařství LAHOFER v Dobšicích a ve slovácké vinařské podoblasti ve Víno Zlomek & Vávra v Boršicích.

Program a seznam všech koncertů najdete na webu www.hudbanavinicich.cz 

I love Jižní Morava je hlavním mediálním partnerem této akce.