Víkend je před námi, a proto přinášíme seznam akcí, které nás v následujících dnech čekají. Jaká bude ta vaše?

100 let Městské knihovny Hodonín

Hodonínská knihovna oslaví sto let od založení ve velkém. Na sobotu totiž připravuje bohatý kulturní program pro děti i dospělé. Více o akci se dočtete ZDE.

Otevření znojemského hradu a rotundy

V sobotu otevírá znojemský hrad i rotunda sv. Kateřiny. Pokud se chystáte do Znojma, neměli byste si nechat tyto památky ujít.

Otevřené sklepy v Šatově na Znojemsku

Sobota se v Šatově ponese ve znamení vína. Lidem se zde otevřou dveře rovnou 18 sklepů. Více o akci se dočtete ZDE.

Ferby fest ve Velkých Bílovicích

Wohnout, Trautenberk, Alkehol, Seven nebo Loretta. To jsou kapely, které již v sobotu vystoupí na Derby festu ve Velkých Bílovicích. Festival se uskuteční v areálu střelnice a první koncert začne v 16 hodin.

Vinné trhy v Čejkovicích

Rovnou osmadvacet sklepů se návštěvníkům otevře již v sobotu 5. června v Čejkovicích u příležitosti dalšího ročníku vinných trhů. Více o akci se dočtete ZDE.

Čokoládový trh v Kroměříži

Pokud jste milovníci čokolády a nevadí vám delší výlety, neměli byste si nechat ujít Čokoládový trh v Kroměříži. Akce se koná od pátku do neděle na zdejším výstavišti.

Víkend památkových domků

O víkendu se návštěvníkům po celém Slovácku otevřou dveře rekordních 59 památkových domků, objektů lidového stavitelství a malých muzeí. Více o akci se dočtete ZDE.

Pivní festival v Brně

Od soboty až do středy 9. června ožije brněnské náměstí Svobody pivním festivalem. Dohromady se představí 21 pivovarů z Česka i Slovenska. Více o akci se dočtete ZDE.

Ilustrační foto