Víkend je před námi a to znamená jediné, přinášíme další tipy, kam v následujících dnech zavítat.

Hudba na vinicích

Tomáš Klus rovnou dvakrát tento týden vystoupí před diváky v rámci koncertního seriálu Hudba na vinicích. Je tak jedním z prvních umělců, kteří oživí svou hudbou vinařství po celé jižní Moravě. Dnes zazpívá před publikem v Zámeckém vinařství Bzenec, zítra zavítá do znojemského Lahoferu. Více informací se dočtete zde.

MINT Market Brno

Již v sobotu se zaplní rovnou tři patra budovy Tržnice Brno na Zeleném Trhu designem, módou, doplňky, kosmetikou a spoustou dalších originálních produktů. V Brně se koná totiž další MINT Market. Otevřeno je od 10 do 17 hodin.

Putování za vinicemi Velké Pavlovice

Pokud si rádi uděláte výlet za vínem, můžete vyrazit také na putování po vinicích za víny VOC ve Velkých Pavlovicích. Akce se koná v sobotu od 10 do 16 hodin a na samotný závěr bude připravena beseda u cimbálu mezi vinicemi. Vstupenky v ceně 850 korun jsou v prodeji u zdejší železniční zastávky nebo u Šlechtitelské stanice vinařské.

28. dny evropského filmu v Brně

Ty nejlepší a nejzajímavější filmy posledních let mohou vidět návštěvníci Dnů evropského filmu, které se uskuteční od 18. do 20. června v Univerzitním kině Scala a kině Art.

Slavnosti města Mikulov

Fast Food Orchestra, cimbálové muziky, divadlo pro děti, promítání filmů nebo Fler market. To vše nabídnou od 18. do 20. června Slavnosti města Mikulov.

Burger Street Festival Brno

Všechny milovníky burgerů jistě potěší informace, že se o víkendu v Brně opět uskuteční Burger Street Festival, konat se bude v areálu Galerie Vaňkovka. V pátek a sobotu bude otevřeno od 10 do 22 hodin, v neděli pak do 20 hodin. Vstup je zdarma.

Tour de sklep Popice

Spolek vinařů Popice i v letošním roce připravuje tradiční akci Tour de Sklep, uskuteční se v sobotu 19. června od dvanácti do sedmi hodin večer. To nejlepší ze svých lahví i sudů návštěvníkům nabídne rovnou třináct místních vinařů. Více informací o akci se dočtete zde.

Minifestival malých pivovarů

Zelný trh v Brně opět ožije malými pivovary. Od 18. do 20. června zde budou prodejci nabízet rovnou několik druhů od známých i méně známých značek.

Ilustrační foto