Divadlo, sport i festival v unikátních prostorech. To vše nabídnou následující dny na Moravě. Kam se tedy vydat?

Za sportem na výstaviště v Brně

Rovnou pět hal brněnského výstaviště obsadí od pátku až do neděle festival Life, který představí desítky druhů sportů, taneční klání, ale i známé herce, moderátory a influencery. Na místě se uskuteční také finále Mistrovství České republiky v počítačových hrách. V neděli na akci dokonce vystoupí Rytmus a Majk Spirit, tváří festivalu bude i v letošním roce moderátor Ondřej Sokol.

Za divadlem do Hustopečí

Hustopečské kino ožije od pátku až do neděle divadlem. Po roce se zde koná nesoutěžní přehlídka amatérských divadelních souborů, která nabídne v pátek detektivní komedii Slavíci z Madridu v podání ochotnického divadla ze Staroviček, v sobotu konverzační komedii Milá matko od ochotníků z Kroměříže a v neděli představení pro děti s názvem Z pohádky do pohádky, které odehraje Divadlo Prkno z Veverské Bítýšky.

Na festival Prototyp do brněnských vodojemů

Osmý ročník festivalu Prototyp nabídne po celý víkend uměleckou expozici vystavenou v brněnských Vodojemech na Žlutém kopci. Návštěvníci se mohou těšit na videomappingové, světelné a zvukové instalace tuzemských i zahraničních umělců, audiovizuální show, kinetické instalace a 3D tištěné sochy.