David Koller, Tomáš Klus, Mirai, Ewa Farna, Jelen, Bratři Ebenové a další. Ti všichni již brzy vystoupí před publikem v rámci seriálu open air koncertů Hudba na vinicích. Pořadatelé na léto připravují téměř šedesátku koncertů, které oživí prostory vinařství po celé jižní Moravě.

Loňská premiéra tohoto projektu potvrdila, že kombinace hudebních hvězd, vynikajícího vína, gastronomie a malebného prostředí vinic je v oblasti letních zážitků trefou do černého. Od června až do září tak zahraje v téměř 60ti termínech v areálech 5ti moravských a jednoho českého vinařství 17 kapel.

„Chceme návštěvníkům nabídnout rozmanitý zážitek a přinést jim po dlouhé odmlce akci, na kterou nezapomenou. Věříme, že díky omezené kapacitě, bezpečnostním opatřením a open air konceptu si užijí bezstarostný pocit zábavy,“ informoval za pořadatele Tomáš Staněk.

Koncertní seriál odstartoval Kollerfest

I když se kolotoč koncertů rozjede až v druhé polovině června, Hudbu na vinicích odstartoval již v sobotu 22. května David Koller se svými hosty v rámci Kollerfestu pořádaného v areálu vinařství Lahofer.

„To je taková pohoda, dívat se na lidi z masa a kostí! Koukaní do počítače už mám dost. Zvuk z pořádnejch beden, zpívat a hrát. Jsem šťastný, že se to konečně smí,“ radoval se z návratu na koncertní pódia zpěvák David Koller, po jehož boku ten den vystoupil také Pokáč či Cimbal Band Alexandra Vilhelma.

Lidé si již nyní mohou zakupovat vstupenky na koncerty, které se uskuteční ve Vinařství Lahofer, Vinařství Sonberk, Château Valtice, Vinařství Vican, Zámeckém vinařství Bzenec i Vinařství JOHANN W v Třebívlicích v Ústeckém kraji.

Kompletní rozpis účinkujících a termínů je k dispozici na www.hudbanavinicich.cz. Omezený počet vstupenek je k dostání v síti xticket.cz nebo na místě. Pro vstup bude nutné mít vytištěné potvrzení o testu, prodělané nemoci, nebo o očkování. Na místě testování nebude možné.

I love Jižní Morava je hlavním mediálním partnerem letošního ročníku Hudby na vinicích pro Jižní Moravu.